Zlepšení vybavení dílen odborného výcviku pro žáky v regionu Českolipsko - www.skolalipa.cz

V rámci projektu došlo ke zlepšení podmínek výuky na Střední odborné škola a Středním odborném učilišti, 28. října 2707, Česká Lípa. Projekt se týkal především zlepšení výuky žáků v oborech strojírenských, dřevařských, elektro oborech, mechanik opravář motorových vozidel a zemědělec - farmář. Konkrétně bylo pořízeno vybavení elektrolaboratoře měření, nového strojního vybavení (formátovací pila s předřezem, universální soustruh s digitálním odměřováním, přístroj na laserové měření geometrie náprav) a dále byly realizovány stavební úpravy dílenské učební haly v České Lípě, kam byly umístěny učební obory z odloučeného pracoviště v Doksech a došlo tak k centralizaci výuky do České Lípy.

Projekt byl spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci Regionálního operačního programu NUTS II Severovýchod.

CZ.1.13/4.2.00/32.01215
Celkové výdaje projektu 9.727.258 Kč