Zlepšení technického zázemí školy pro rozvoj spolupráce s podnikatelským prostředím

Ve Střední hospodářské a lesnické škole ve Frýdlantu byl zrekonstruován objekt - Pitevna, ve kterém vznikly nové prostory pro výuku zemědělských a odborných předmětů a k praktickým cvičením. Dále pak v rámci projektu došlo k nákupu lesnické vyvážecí soupravy, kterou nyní při praktické výuce využívají studenti a pedagogové školy. Díky pořízení moderních strojů, přístrojů a vybavení došlo k vytvoření příznivých podmínek pro zavádění moderních metod praktické výuky. Absolventi školy tak lépe splňují současné nároky zaměstnavatelů využívajících moder-ních technologických zařízení a tím se stávají lépe uplatnitelní na trhu práce po absolvování studia.

Projekt je spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci Regionálního operačního programu NUTS II Severovýchod.

CZ.1.13/4.2.00/21.01098
Celkové výdaje projektu 5.725.503 Kč