Veletrh Konventa 2022 - Pozvánka do Libereckého kraje

Cílem projektu je zahájení dlouhodobé spolupráce zaměřené na podporu regionálního rozvoje v česko-saském příhraničí Euroregionu Nisa - výměna zkušeností z rozvoje cestovního ruchu a lokální ekonomiky a představení tradičních i netradičních regionálních produktů.

Hlavní aktivitou je prezentace Libereckého kraje na regionální výstavě KONVENT´A 2022 v Löbau. Součástí expozice budou turistické regiony Jizerské hory, Český ráj, Máchův kraj, Krkonoše, Lužické hory, regionální výrobci, řemeslníci a správci regionálních značek a ocenění. Střední sklářské školy budou reprezentovat značku Křišťálové údolí / Crystal Valley.

Lead partnerem je Liberecký kraj, partnerem projektu Entwicklungsgesellschaft Niederschlesische Oberlausitz mbH.

Projekt je spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci
Programu na podporu přeshraniční spolupráce mezi Českou republikou a Svobodným státem Sasko 2014-2020.

Více informací o programu naleznete na: www.sn-cz2020.eu a Fond malých projektů

Operační program Fond malých projektů Euroregionu Nisa v rámci programu přeshraniční spolupráce 2014 – 2020 mezi Svobodným státem Sasko a Českou republikou
ERN-0980-CZ-19.09.2019
Celkové výdaje projektu 26.949,85 EUR