Transformace - Domov Sluneční dvůr - lokalita Jestřebí

Předmětem projektu je výstavba jednopodlažního objektu řadového typu pro poskytování služeb sociální péče pobytovou formou pro 18 klientů. Dům bude rozdělen na 3 samostatné domácnosti. Každá domácnost bude pro 6 osob s vysokou mírou podpory. V rámci projektu bude pořízeno vybavení domácností nábytkem, interiérovými prvky a pomocným vybavením. Zároveň dojde k rekonstrukci stávajícího dvoupodlažního domu, který bude sloužit jako bezbariérové Centrum denních aktivit a zázemí pro management. Cílem projektu je přiblížení života osobám s kombinovaným nebo mentálním postižením k životu osob bez hendikepu.

Projekt je spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci Integrovaného regionálního operačního programu.
Více informací o programu naleznete na: www.irop.mmr.cz
Operační program Integrovaný regionální operační program
CZ.06.2.56/0.0/0.0/17_095/0008242
Celkové výdaje projektu 64.850.357 Kč