Studijní zaměření Broušení a rytí drahých kamenů

Projekt reagoval na zastaralé vybavení prostorů pro praktickou výuku na Střední uměleckoprůmyslové škole v Turnově. Cílem projektu bylo upravit ateliér určený pro výuku broušení, a zkvalitnit tím praktickou výuku žáků, tak aby jejich vědomosti a dovednosti lépe odpovídaly požadavkům zaměstnavatelů na trhu práce. Díky projektu byla např. provedena rekonstrukce osvětlení a obnova podlahové krytiny ateliéru, rekonstrukce sociálního zařízení v podkroví, položena nová podlahová krytina a vytvořeny nové úložné prostory na chodbě a dále bylo pořízeno nové materiálně-technického vybavení.

Projekt je spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci Regionálního operačního programu NUTS II Severovýchod.

CZ.1.13/4.2.00/32.01218
Celkové výdaje projektu 1.988.542 Kč