Školy bez bariér - Vyšší odborná škola mezinárodního obchodu a Obchodní akademie, Jablonec nad Nisou, Horní náměstí 15, p. o.

Projekt řešil bezbariérovost Vyšší odborné školy mezinárodního obchodu a Obchodní akademie, Jablonec nad Nisou, Horní náměstí 15, p. o., za účelem zvýšení kvality vzdělávání a zpřístupnění školy všem žákům a studentům s handicapem. Stavební úpravy související s vybudováním bezbariérových prvků v rámci prostor školy umožní sociální inkluzi stávajícím i budoucím žákům a studentům se zdravotním postižením. Cílem projektu je zajistit bezbariérovost prostor školy v rámci staré budovy školy a části nádvoří.

Projekt je spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci Integrovaného regionálního operačního programu.
Více informací o programu naleznete na: www.irop.mmr.cz
Operační program Integrovaný regionální operační program
CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_067/0013056
Celkové výdaje projektu 7.402.715,93 Kč