Školy bez bariér - Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická a Vyšší odborná škola, Liberec 1, Masarykova 3, p. o.

Předmětem projektu je zajistit plnou bezbariérovost prostor školy v rámci hlavní budovy a budovy D, dále pak tělocvičny. Součástí změn jsou přístavby dvou venkovních bezbariérových výtahů za účelem propojení všech provozních částí a podlaží budov. Výsledkem realizace projektu bude zajištění bezbariérového přístupu do všech provozně důležitých prostor školy a jejího areálu, a to pro všechny osoby s omezenými schopnostmi smyslového vnímání a zejména pro osoby s omezenou schopností pohybu. Cílem projektu je zajistit co nejvyšší bezbariérovost školy za účelem zvýšení kvality vzdělávání a zpřístupnění školy všem žákům a studentům s handicapem.

Projekt je spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci Integrovaného regionálního operačního programu.
Více informací o programu naleznete na: www.irop.mmr.cz
Operační program Integrovaný regionální operační program
CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_067/0013058
Celkové výdaje projektu