Školy bez bariér - Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Liberec, Jeronýmova 425/27, p. o.

Předmětem projektu byla realizace bezbariérových úprav prostor školy v rámci obou částí budovy vč. vybudování vnějšího a vnitřního výtahu za účelem propojení provozních částí a podlaží budov a vybudování bezbariérových WC. Cílem projektu je zajistit plnou bezbariérovost prostor školy v rámci obou částí budovy a částí venkovních ploch areálu školy související s přístavbou výtahu.

Projekt je spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci Integrovaného regionálního operačního programu.
Více informací o programu naleznete na: www.irop.mmr.cz

Operační program Integrovaný regionální operační program
CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_067/0013057
Celkové výdaje projektu 11 357 272 Kč