Rekonstrukce hřiště a tělocvičny u Střední školy gastronomie a služeb Liberec

V rámci projektu proběhla rekonstrukce školního hřiště a tělocvičny v oploceném areálu Střední školy gastronomie a služeb v Liberci - části Králův Háj. Díky projektu byla provedena rekonstrukce a vybavení sportovního hřiště, přilehlé tribuny a tělocvičny, kde došlo ke zvětšení posilovny, k částečné výměně oken, vchodových dveří, k úpravě dispozic sociálního zařízení, šaten a kabinetů a k zateplení fasády objektu. Hlavním cílem projektu bylo vytvoření nové infrastruktury pro trávení volného času. Celý areál je přístupný veřejnosti.

Projekt je spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci Regionálního operačního programu NUTS II Severovýchod.

CZ.1.13/2.1.00/27.01248
Celkové výdaje projektu 21.663.528 Kč