Regionální inovační strategie Libereckého kraje

Cílem projektu bylo zpracování regionální inovační strategie, jež stanovila základní směr pro podporu inovací v Libereckém kraji. Koncepce zapojila subjekty z veřejného, soukromého, výzkumného i vzdělávacího sektoru, jež se stále podílejí také na realizaci dalších inovačních projektů. Díky projektu byly vytvořeny podmínky podporující inovační proces. Soustavnou podporou malých a středních podniků se rozvine inovační struktura. Zdokonalily se informační systémy a sítě v regionálním, národním i mezinárodním měřítku. Klíčovou úlohu hrála podpora rozvoje prostředí příznivého pro inovace, vědu, výzkum, podnikání a lidské zdroje.

Projekt je spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci Regionálního operačního programu NUTS II Severovýchod.

CZ.1.13/4.2.00/05.00396
Celkové výdaje projektu 2.376.980 Kč