Přístavba dílny pro učební obor autoelektrikář

Projekt byl zaměřen na  zkvalitnění výuky učebního oboru autoelektrikář na Střední odborné škole a Gymnáziu v Liberci.  V rámci projektu došlo k přístavbě dílny odborného výcviku, která nyní slouží k praktické výuce žáků školy.
Díky výstavbě nové dílny došlo k vytvoření příznivých podmínek pro zavádění moderních metod praktické výuky. Absolventi školy tak více splňují současné nároky zaměstnavatelů využívajících moderních technologických zařízení a zvyšuje se šance na jejich uplatnění na trhu práce po absolvování studia.

Projekt je spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci Regionálního operačního programu NUTS II Severovýchod.

CZ.1.13/4.2.00/21.01102
Celkové výdaje projektu 2.336.764 Kč