Přístavba dílen a samoobslužného mycího boxu pro praktické vyučování žáků technických oborů

Projekt reagoval na potřebu prostorů pro praktickou výuku Střední školy hospodářské a lesnické Frýdlant. Cílem projektu bylo vybudovat a vybavit učebny pro praktickou výuku. V rámci projektu byl postaven samoobslužný mycí box dopravních prostředků, kde se díky moderním technologiím zkvalitní příprava žáků technických oborů. A dále byla vybavena pitevna, kde byly umístěny dva kafilerní boxy a jeden pitevní stůl, což žákům umožní samostatně pracovat na složitějších praktických úkonech.

Projekt je spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci Regionálního operačního programu NUTS II Severovýchod.

CZ.1.13/4.2.00/32.01219
Celkové výdaje projektu 2.032.475 Kč