Poznejte Liberecký kraj - společná prezentace Libereckého kraje a jeho turistických regionů

Jedná se o projekt na podporu rozvoje cestovního ruchu a marketingových příležitostí cestovního ruchu v Libereckém kraji a jeho turistických regionech. V rámci projektu jsou řešeny následující aktivity:

- moderní trendy v online marketingu (rozvoj webových aplikací, zavádění IT novinek)

- společné prezentační akce (veletržní stánek, mobilní prezentace)

- nákup služeb – nákup fotografií, autorských práv, překlady

- rozvoj tématu bezbariérovosti – mapování stávající situace, sjednocení zobrazovaných informací

- rozvoj tématu filmové turistiky – zmapování prostředí

- propagační materiály – společný image katalog, tipy na výlety, letní mapa

- mediální prezentace – rozhlas, inzerce

Cílem projektu je vytvoření konkurenceschopné nabídky a rozvoj nových trendů marketingu cestovního ruchu s důrazem na komplexní řešení v rámci kraje a jeho regionů.

Projekt je spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci Regionálního operačního programu NUTS II Severovýchod.

CZ.1.13/3.2.00/37.01348
Celkové výdaje projektu 4.117.146 Kč