Modernizace expozic Severočeského muzea v Liberci

Předmětem projektu byla úprava vnitřních prostor budovy Severočeského muzea v Liberci. Díky projektu došlo ke zlepšení návštěvnického komfortu a také ke zvýšení atraktivity nabídky muzea pro veřejnost.  Konkrétně došlo k vybudování výtahu, který umožnil bezbariérový pohyb po jednotlivých patrech (expozicích), dále došlo k rekonstrukci sociálního zázemí pro návštěvníky, byl rozšířen kamerový systém pro zvýšení bezpečnosti v budově muzea a došlo k vybudování nové expozice hudebních automatů.

Projekt byl spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci Regionálního operačního programu NUTS II Severovýchod.

CZ.1.13/2.1.00/27.01261
Celkové výdaje projektu 9.597.312 Kč