Investice do vybavení laboratoře pro stavební obory

Projekt reagoval na silnou potřebu Střední průmyslové školy stavební v Liberci komplexně vybavit dva nové učební prostory pro praktickou výuku, které neodpovídaly současnému technickému a technologickému vývoji. Cílem projektu bylo vytvořit příznivé, efektivní prostředí pro praktickou výuku žáků stavebních oborů a následně tím zvýšit šanci absolventů uplatnit se na trhu práce. Praktická výuka v modernizovaných prostorách by nyní měla odpovídat požadavkům zaměstnavatelů, čímž by mělo dojít ke zlepšení spolupráce regionálních partnerů (školy a potencionální zaměstnavatelé). V rámci projektu došlo ke kompletní rekonstrukci a modernímu vybavení dvou prostor školy.

Projekt byl spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci Regionálního operačního programu NUTS II Severovýchod.

CZ.1.13/4.2.00/32.01216
Celkové výdaje projektu 1.979.755 Kč