Inovace a zvýšení stupně komplexity školního pracoviště autolakovny s měřením ekonomických a ekologických ukazatelů

Projekt reagoval na zastaralé vybavení prostorů pro praktickou výuku na Integrované střední škole ve Vysokém nad Jizerou. Cílem projektu bylo zmodernizovat technologické vybavení školy pro praktickou výuku v oborech autolakýrník a karosář. Díky modernizaci došlo k vytvoření příznivějších podmínek pro zavádění moderních metod praktické výuky, absolventi tak budou splňovat současné nároky zaměstnavatelů využívajících moderní technologická zařízení. V rámci projektu byla modernizována autolakovna včetně souvisejících a vyvolaných stavebních úprav pro praktickou výuku a k výměně stávajícího technologického zařízení a doplnění nového technologického celku (multifunkční pracoviště).

Projekt byl spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci Regionálního operačního programu NUTS II Severovýchod.

CZ.1.13/4.2.00/32.01220
Celkové výdaje projektu 5.149.645 Kč