Dlaždičské práce pro 21. století

Projekt reagoval na potřeby Střední odborné školy v Liberci, která otevřela nový učební obor – dlaždičské práce. Díky zrealizovanému projektu škola disponuje novými prostory vhodnými pro praktickou výuku tohoto oboru. Cílem projektu tedy bylo zajistit kvalitní a moderně vybavené prostory pro praktickou výuku, což výrazně urychlí předávání zkušeností a poznatků studentům oboru dlaždičské práce a následně pomůže absolventům při hledání práce. Projekt podporuje tzv. inkluzivní vzdělávání a umožní zvýšit počet žáků ve středoškolském vzdělávání na území Libereckého kraje.

V rámci projektu došlo k vytvoření dvou nových učebních prostor a k jejich vybavení moderními učebními pomůckami a zařízením.

Projekt byl spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci Regionálního operačního programu NUTS II Severovýchod.

CZ.1.13/4.2.00/32.01222
Celkové výdaje projektu 2.128.343 Kč