DD Velké Hamry - pořízení automobilu

Účelem projektu je investice do infrastruktury pro poskytování sociální služby domova se zvláštním režimem spočívající v pořízení nového vozidla na alternativní paliva (elektromobil), pro zajištění činností spojených s přímou péčí o klienty sociální služby Domova se zvláštním režimem DD Velké Hamry. Projekt „DD Velké Hamry - pořízení automobilu" je spolufinancován Evropskou unií v rámci reakce Unie na pandemii COVID-19.

Projekt je spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci Integrovaného regionálního operačního programu. Další informace o programu naleznete na: https://irop.mmr.cz

Operační program Integrovaný regionální operační program – REACT EU
CZ.06.6.127/0.0/0.0/21_124/0016844