Číslicově řízené stroje pro praktické vyučování a další vzdělávání

Cílem projektu bylo prostřednictvím pořízení moderních strojů vytvořit příznivé podmínky pro praktickou výuku studentů specializovaných oborů školy a tím pro absolventy školy zlepšit následné uplatnění na trhu práce. Projekt reagoval na nevyhovující a velice zastaralé vybavení Střední školy strojní, stavební a dopravní v Liberci. Škola nyní vlastní moderní technologie – moderní CNC stroje pro potřeby praktické výuky. V rámci projektu byl pořízen CNC obráběcí stroj (frézovací centrum) a CNC vstřikovací lis.

Projekt byl spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci Regionálního operačního programu NUTS II Severovýchod.

CZ.1.13/4.2.00/32.01209
Celkové výdaje projektu 4.180.312 Kč