Centrum odborného vzdělávání Libereckého kraje uměleckoprůmyslové

Realizace projektu přispěla ke zvýšení kvality zázemí pro praktickou výuku a snadnější zapojení žáků, resp. absolventů školy, do pracovního procesu. V rámci projektu došlo k rekonstrukci  a stavebním úpravám části stávajících prostor - odborné učebny v 1. NP budovy č.p. 57 a 1. PP, 1. NP, 2. NP a 3. NP budovy č.p. 56, které byly dosud nevyužité. Dále bylo pořízeno vybavení nově zrekonstruovaných učeben a dílen a jejich nezbytného zázemí, a to v rámci následujících veřejných zakázek: dílenské vybavení, strojní zařízení, nábytek, hutní vybavení, nářadí, IT a elektro vybavení, vybavení brusírny, pece, měřící přístroje, 3D tiskárny a vybavení fotoateliéru. Projektu byl realizován v rámci Střední uměleckoprůmyslové školy sklářské, Kamenický Šenov, Havlíčkova 57, příspěvkové organizace.
Projekt je spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci Integrovaného regionálního operačního programu.
Více informací o programu naleznete na: www.irop.mmr.cz
Operační program Integrovaný regionální operační program
CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_050/0002777
Celkové výdaje projektu 90.582.845 Kč