Centrum odborného vzdělávání Libereckého kraje automobilového průmyslu

Realizace projektu přispěla ke zvýšení kvality zázemí pro praktickou výuku a snadnější zapojení žáků, resp. absoventů školy do pracovního procesu. V rámci projektu došlo k výstavbě nové jednopodlažní haly, ve které se nachází odborná učebna a čtyři nové moderní dílny včetně odpovídajícího zázemí. Součástí projektu bylo též vybavení jak nových, tak i dvou stávajících dílen nejnovějšími technologiemi a zařízeními. Pořízeno bylo dílenské vybavení, diagnostické zařízení, dílenské vybavení pro jednostopá vozidla, agrotechnika, IT vybavení, nábytek, zahradní a lesnická technika a výukové panely. Projekt byl realizován na Integrované střední škole, Vysoké nad Jizerou, Dr. Farského 300, příspěvkové organizaci.

Projekt je spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci Integrovaného regionálního operačního programu.
Více informací o programu naleznete na: www.irop.mmr.cz
Operační program Integrovaný regionální operační program
CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_050/0002751
Celkové výdaje projektu 48.838.975,62 Kč